Tanie foteliki samochodowe 0-13 kg

Każdy samochód, w którym przewożone jest dziecko powinien być wyposażony w fotelik samochodowy. Jest to bezpieczne miejsce, w którym dziecko może podróżować. Sprzęt zabezpiecza je w przypadku wypadku czy gwałtownego hamowania, co zdarza się na drogach. Tym razem proponujemy tanie foteliki samochodowe 0-13 kg, które przeznaczone są dla dzieci od momentu ich narodzin, aż do osiągnięcia 13 kg. Jest to więc zazwyczaj pierwszy fotelik, jaki rodzice kupują dla swojej pociechy. Musi być więc idealny. Zazwyczaj oprócz funkcji samochodowej, pełni on również zadanie nosidełka, w którym przenoszone jest w różne miejsca dziecko. Bez trudu można będzie przenieść w tym foteliku dziecko z samochodu do mieszkania czy też z samochodu do sklepu lub innego miejsca. Fotelik posiada wygodne siedzenie, które ułożone jest w pozycji półleżącej. W związku z tym, na pewno nie będzie obciążeniem dla słabego kręgosłupa dziecka. Maluszek będzie mógł leżeć w nim w naturalnej pozycji bez żadnych problemów.

Kwiecień 1st, 2017|Blog, Dla domu|

Zdjęcia 3D w sklepie – klienci kupują oczami

  Prawdą jest, że o ostatecznym zakupie  jakiegokolwiek przedmiotu zawsze decydujące znaczenie ma to, jak prezentuje się wizualnie na zdjęciu . Nie ma tutaj ani trochę przesady. Oczywiście, że dane techniczne i wszystkie informacje ważne dla klienta są niezbędne, ale to właśnie efektowny wygląd kusi do zakupu i sprawia ,że warto zainwestować w zdjęcia 3D w sklepie internetowym.

Kamera do sportów ekstremalnych

Pojawienie się kamer do sportów ekstremalnych zdecydowanie zmieniło o nich opinie amatorów. Do niedawna sporty ekstremalne zarezerwowane były przede wszystkim dla osób posiadających specjalne uprawienia oraz sprzęt do ich uprawiania. Dziś sportowcem ekstremalnym może być praktycznie każdy komu tylko nie brakuje odwagi oraz poczucia pasji do danego sportu. Sportem ekstremalnym może być zarówno wyczynowa jazda na motorze czy rowerze jak i wymagające więcej umiejętności oraz odpowiedniego przygotowania, skakanie z spadochronu. Oczywiście celowo podaliśmy te dwie jakże różne dyscypliny, aby ukazać jak jeszcze wiele sportów ekstremalnych może znajdować się po między tymi dwoma dyscyplinami.

Sierpień 4th, 2015|Blog, Fotografia cyfrowa|

Do czego służy rejestrator samochodowy?

Do czego służy kierowcy rejestrator drogowy? Ostatnio bardzo popularne stało się nagrywanie filmów zza szyby samochodu. Wszystko za sprawą mocno spadających cen rejestratorów samochodowych, które w promocji możemy kupić już od 69 złotych. I rejestrator samochodowy to już nie tylko zabawka, ale poważny sprzęt który może nam pomóc w trudnej sytuacji na drodze. Film zrobiony za pomocą rejestratora może zostać wykorzystany w czasie ustaleń przyczyny ewentualnego wypadku.

Kwiecień 13th, 2015|Blog, Fotografia cyfrowa|

Jak to robią w Państwie Środka – Shanghai 2015

A tu przedstawiamy wariację  na temat ” Jak to robią inni ” , przyczynkiem do której była wizyta polskiego  polskiego studenta w Shanghaju i Pekinie w ramach wymiany studenckiej w semestrze zimowym 2014/2015. To porcja naprawdę mocnych wrażeń dla osób traktujących Chiny tylko jako bazę taniej siły roboczej. Serdecznie zapraszam do zobaczenia….

Marzec 1st, 2015|Blog, Fotografia cyfrowa|

Pobierz za darmo !!