Tanie foteliki samochodowe 0-13 kg

Każdy samochód, w którym przewożone jest dziecko powinien być wyposażony w fotelik samochodowy. Jest to bezpieczne miejsce, w którym dziecko może podróżować. Sprzęt zabezpiecza je w przypadku wypadku czy gwałtownego hamowania, co zdarza się na drogach. Tym razem proponujemy tanie foteliki samochodowe 0-13 kg, które przeznaczone są dla dzieci od momentu ich narodzin, aż do osiągnięcia 13 kg. Jest to więc zazwyczaj pierwszy fotelik, jaki rodzice kupują dla swojej pociechy. Musi być więc idealny. Zazwyczaj oprócz funkcji samochodowej, pełni on również zadanie nosidełka, w którym przenoszone jest w różne miejsca dziecko. Bez trudu można będzie przenieść w tym foteliku dziecko z samochodu do mieszkania czy też z samochodu do sklepu lub innego miejsca. Fotelik posiada wygodne siedzenie, które ułożone jest w pozycji półleżącej. W związku z tym, na pewno nie będzie obciążeniem dla słabego kręgosłupa dziecka. Maluszek będzie mógł leżeć w nim w naturalnej pozycji bez żadnych problemów.

kwiecień 1st, 2017|Blog, Dla domu|

Co to jest smartfon

Czym tak naprawdę jest smartfon? To przenośnie urządzenie mobilne, które łączy w sobie funkcje zarówno tradycyjnego telefonu jak i kieszonkowego komputera osobistego. Pierwsze smartfony powstały pod koniec lat 90tych. Obecnie urządzeń tych można używać nie tylko w podstawowych celach jakimi jest nawiązywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych.

sierpień 11th, 2016|Dla domu, Nowe technologie|

Jak grać w gry Android na PC? Darmowy przewodnik!

Jak grać w gry Android na PC? Darmowy przewodnik !
Będziecie mogli grać w swoje ulubione gry takie jak Angry Birds ! W tym artykule znajdziesz prosty przewodnik, który może przynieść wiele radości, ponieważ niektóre z gier są naprawdę wciągające!    Użyjemy oprogramowania emulatora Adroida, możesz spróbować zainstalować każde oprogramowanie dostępne w internecie – istnieje naprawdę wiele różnych programów i nie piszemy tego artykułu po to by promować jakieś oprogramowanie – po prostu piszemy dla Was przewodnik…

 

 

Gry  Android na PC – Jak to się udało?

Jakiś czas temu używałem emulatora Androida BlueStacks. Do tej pory nie miał on szerokiego zastosowania, ale najnowsza wersja przyniosła w końcu wsparcie dla GPU, więc można już spróbować spokojnie grać. Ogólnie nowa wersja jest całkiem zmieniona, choć nadal jest to tylko wersja beta.

 

Po zainstalowaniu i uruchomieniu znajdziesz kilka preinstalowanych aplikacji + można pobrać więcej z Marketu, lub bezpośrednio z komputera. Można również korzystać z chmury.

 

Jak zacząć?

Po pierwsze – należy skonfigurować chmurę Bluestack w urządzeniu i wprowadzić kod PIN, który został wysłany na Twój e-mail, a następnie zsynchronizować. Dużym plusem jest to, że można zainstalować aplikację z Marketu. Wystarczy pobrać każdą aplikację z rozszerzeniem apk a następnie uruchomić Blustack.

 

Po drugie – należy zainstalować BlueStacks na komputerze – po instalacji uruchom ponownie komputer i uruchom BlueStacks.

 

Po instalacji na pulpicie pojawi się panel z przyciskami szybkiego dostępu do aplikacji. Prz pierwszym uruchomieniu programu pojawi się pytanie, czy w tablecie posiadamy system Android, jeśli tak, to zapyta nas czy chcemy synchronizować z programem.

 

W ustawieniach można znaleźć kilka podstawowych ustawień, takich jak język, rozmiar okna dla aplikacji, ustawienia klawiatury i tak dalej.

 

Po zainstalowaniu wystarczy uruchomić Market i można instalować aplikacje. Instalować można także bezpośrednio z komputera.

Sposób testowany na Windows 7, nie napotkaliśmy problemów.

Pobierz za darmo !!