Jak zamówić prezentację 360 stopni w studiu 3Dfotka

  1. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie Kontakt
  2. Prosimy o podanie szczegółów do wykonania zlecenia , ilości potrzebnych prezentacji , formatu wyjściowego prezentacji oraz zdjęcia przedmiotu lub wskazanie linku do jego strony
  3. Studio 3Dfotka dokona wstępnej wyceny zlecenia oraz określi warunki wykonania usługi
  4. Klient przesyła przedmiot do studia 3Dfotka Pocztą lub kurierem. Możliwe jest za dodatkową opłatą odebranie przedmiotu kurierem DPD z siedziby zamawiającego i jego zwrot po wykonaniu usługi tą samą drogą.
  5. Studio 3Dfotka wykonuje serię próbnych zdjęć 360 stopni do akceptacji zleceniodawcy
  6. Po akceptacji klienta studio 3Dfotka wykonuje pełna prezentację, którą umieszcza na serwerze ftp klienta . Klient otrzymuje fakturę za usługę.
  7. Po opłaceniu faktury studio 3Dfotka zwraca do klienta towar wraz z załączoną na płycie CD/DVD prezentacją 360 stopni oraz dokumentem o przekazaniu praw majątkowych za wykonane zdjęcia 360 stopni.

 

Miejsce wykonania prezentacji 360 stopni:

Wszystkie prezentacje wykonywane są u nas w studiu (Skarżysko-Kamienna, ulica Piłsudskiego 36). Możliwe jest dostarczenie osobiste przedmiotu lub jego nadesłanie kurierem lub Pocztą Polską. Naszym klientom dla ich wygody oferujemy również usługę zamówienia kuriera DPD do ich siedziby z równoczesną opcją zwrotu towaru kurierem po wykonaniu usługi.

Dostępne formaty prezentacji 360 stopni:

  • flash + HTML (zoom lub bez)
  • HTML
  • GIF (rozmiar ustalany indywidualnie)

 

Wielkość fotografowanych przedmiotów:

Zdjęcia 360 stopni  wykonujemy dla produktów o maksymalnej szerokości do 80  cm szerokości i 60  cm wysokości. Przedmiot nie może ważyć więcej niż  30 kilogramów.

W przypadku przedmiotów świecących lub błyszczących prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia możliwości wykonania zlecenia.

 

Czas realizacji zlecenia:

Szybkość realizacji zamówienia zależy od ilości zleconych  produktów, wybranych opcji dodatkowych oraz stopnia skomplikowania zlecenia.  Standardowe prezentacje zazwyczaj wykonujemy w przeciągu 3- 5 dni roboczych.

CENNIK – pełny cennik prezentacji znajdziecie Państwo tutaj.

Fotografia produktowa - 3dfotka.pl