Zdjęcia 3D w sklepie – klienci kupują oczami

  Prawdą jest, że o ostatecznym zakupie  jakiegokolwiek przedmiotu zawsze decydujące znaczenie ma to, jak prezentuje się wizualnie na zdjęciu . Nie ma tutaj ani trochę przesady. Oczywiście, że dane techniczne i wszystkie informacje ważne dla klienta są niezbędne, ale to właśnie efektowny wygląd kusi do zakupu i sprawia ,że warto zainwestować w zdjęcia 3D w sklepie internetowym.

Smartfon czy aparat cyfrowy?

Kilkanaście lat temu zdjęcia robiło się głównie przy większych okazjach – ślub czy urodziny. W dzisiejszych czasach zdjęcia robimy nawet przy najprostszych czynnościach, po czym zależy nam, aby jak najszybciej pojawiły się one na portalach społecznościowych.

Kamera sportowa czy aparat cyfrowy – co wybrać

Dzisiejszy rozwój techniczny sprawia, że osoby nie śledzące na bieżąco nowinek ze świata techniki mogą poczuć się w nich nieco zagubione. Dzisiejsze osiągnięcia sprawiają, że każdy niezależnie od swoich zainteresowań znajdzie wśród nich coś dla siebie. Osiągnięcia techniki z dziedziny elektroniki nie pozostawiają z pustymi rękami nawet sportowców.

sierpień 23rd, 2015|Fotografia cyfrowa|

Kamera do sportów ekstremalnych

Pojawienie się kamer do sportów ekstremalnych zdecydowanie zmieniło o nich opinie amatorów. Do niedawna sporty ekstremalne zarezerwowane były przede wszystkim dla osób posiadających specjalne uprawienia oraz sprzęt do ich uprawiania. Dziś sportowcem ekstremalnym może być praktycznie każdy komu tylko nie brakuje odwagi oraz poczucia pasji do danego sportu. Sportem ekstremalnym może być zarówno wyczynowa jazda na motorze czy rowerze jak i wymagające więcej umiejętności oraz odpowiedniego przygotowania, skakanie z spadochronu. Oczywiście celowo podaliśmy te dwie jakże różne dyscypliny, aby ukazać jak jeszcze wiele sportów ekstremalnych może znajdować się po między tymi dwoma dyscyplinami.

sierpień 4th, 2015|Blog, Fotografia cyfrowa|

Lustrzanka cyfrowa – krótkie za i przeciw

Lustrzanka cyfrowa daje nam szansę podpięcia dowolny obiektywu na stosowną okazję.
Czyli przykładowo: chcemy robić zdjęcia dzikich zwierząt, podpinamy obiektyw o długiej ogniskowej, który
opierając się o statyw pozwoli nam zrobić ostre i jasne zdjęcie z bardzo dalekiej odległości.

Szczególny emfazę stawiamy tutaj na słowo dobrej jakości i jasne, gdyż jak wiadomo każdy aparat, nawet ten najtańszy zarejestruje zdjęcie na dużą odległość.
Z pewnością będzie ono na pewno nieostre i zazwyczaj słabej jakości i kontrastu.

Dzięki aparatowi z wymienną optyką, możemy zastosować dowolny obiektyw, nawet ten innego producenta niż aparat. Oczywiście tutaj ograniczy nas tylko zasobność portfela – gdyż  dobre obiektywy zaczynają się w cenach od kilkuset do  kilkudziesięciu tysięcy za sztukę.
Dlatego wielu szczególnie tych początkujących fotoamatorów  wykorzystuje te kitowe, a przez to tanie obiektywy załączone przez producentów do  zestawu.

Dwa otrzymywane najczęściej z nich to 18 – 55 mm, najtańszy z dostępnych na rynku aparatów, oraz zdecydowanie bardziej uniwersalny 18 –  105 mm, który możemy z pewnością polecić już nawet bardziej wtajemniczonym adeptom fotografii.
Czy kupić lustrzankę cyfrową przykładowe ceny
Jeśli więc chodzi o dalsze koszty to zakup lustrzanki cyfrowej nigdy nie będzie tanim rozwiązaniem.

Praktycznie większość dobrych aparat cyfrowy typu multi  zoom będzie zazwyczaj robić lepsze zdjęcia przy pomocy wbudowanego w urządzenie obiektywu.
A to z powodu że obiektyw kompaktu jest bardzo uniwersalny – sprawdzi się zarówno przy zdjęciach przyrody, w plenerze jak i w ciemniejszych miejscach. Natomiast ten obiektyw dołączany do zestawu z lustrzanką cyfrową z samej zasady nie jest i nigdy nie będzie tak uniwersalny. Jego zastosowanie jest mocno ograniczone.
Chcąc je poszerzyć trzeba zainwestować w dodatkowe obiektywy.

Jeśli stwierdzasz że nie będziesz miał pieniędzy na dalszą inwestycję w sprzęt, chęci i  czasu, zakładasz że wystarczy Ci obiektyw standardowy – nie kupuj lustrzanki.
Zamiast inwestować w tak zaawansowany aparat jak lustrzanka cyfrowa lepiej […]

lipiec 8th, 2015|Fotografia cyfrowa|

Pobierz za darmo !!