Zdjęcia 3D w sklepie – klienci kupują oczami

  Prawdą jest, że o ostatecznym zakupie  jakiegokolwiek przedmiotu zawsze decydujące znaczenie ma to, jak prezentuje się wizualnie na zdjęciu . Nie ma tutaj ani trochę przesady. Oczywiście, że dane techniczne i wszystkie informacje ważne dla klienta są niezbędne, ale to właśnie efektowny wygląd kusi do zakupu i sprawia ,że warto zainwestować w zdjęcia 3D w sklepie internetowym.

Smartfon czy aparat cyfrowy?

Kilkanaście lat temu zdjęcia robiło się głównie przy większych okazjach – ślub czy urodziny. W dzisiejszych czasach zdjęcia robimy nawet przy najprostszych czynnościach, po czym zależy nam, aby jak najszybciej pojawiły się one na portalach społecznościowych.

Prezentacje obrotowe na urządzeniach mobilnych

Wielu z nas  żyje w ciągłym biegu. Ciągła praca od rana do wieczora, wyjazdy służbowe, własne pasje i czas poświęcany rodzinie sprawiają, że nie pozostaje nam zbyt wiele czasu na pozostałe czynności życiowe, szczególnie zakupy, w tym te dokonywane poprzez internet. To właśnie w tym segmencie często  musimy się zadowolić jedynie urządzeniami mobilnymi, z którymi praktycznie dziś się nie rozstajemy.

  • dlaczego warto zdjęcia 3D
    Permalink Gallery

    Klienci kupują oczami – dlaczego warto postawić na zdjęcia 3D

Klienci kupują oczami – dlaczego warto postawić na zdjęcia 3D

Prawdą jest, że o zakupie  jakiegokolwiek przedmiotu  z oferty sklepu internetowego, czy stacjonarnego praktycznie zawsze decyduje jego wygląd i cena. Nie ma w tym ani ani trochę przesady. Oczywiście, że dane techniczne i funkcjonalne sprzętu są dla dla klienta są niezbędne i ważne , ale to właśnie efektowne zdjęcie 3D potrafi skusić klienta  do zakupu.

Jak powstaje prezentacja 3D

  Powstawanie prezentacji 3D niesie ze sobą wiele trudności, których pokonanie umożliwia wysoko rozwinięta technika i technologia wykonywania zdjęć. Prezentacja 3D charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą użytecznością. Dzięki niej oddawane są detale przedmiotu w najwyższej jakości, co dane ogromne możliwości.

Pobierz za darmo !!