Jak grać w gry Android na PC? Darmowy przewodnik !

Będziecie mogli grać w swoje ulubione gry takie jak Angry Birds ! W tym artykule znajdziesz prosty przewodnik, który może przynieść wiele radości, ponieważ niektóre z gier są naprawdę wciągające!    Użyjemy oprogramowania emulatora Adroida, możesz spróbować zainstalować każde oprogramowanie dostępne w internecie – istnieje naprawdę wiele różnych programów i nie piszemy tego artykułu po to by promować jakieś oprogramowanie – po prostu piszemy dla Was przewodnik…

 

 

Gry  Android na PC – Jak to się udało?

Jakiś czas temu używałem emulatora Androida BlueStacks. Do tej pory nie miał on szerokiego zastosowania, ale najnowsza wersja przyniosła w końcu wsparcie dla GPU, więc można już spróbować spokojnie grać. Ogólnie nowa wersja jest całkiem zmieniona, choć nadal jest to tylko wersja beta.

 

Po zainstalowaniu i uruchomieniu znajdziesz kilka preinstalowanych aplikacji + można pobrać więcej z Marketu, lub bezpośrednio z komputera. Można również korzystać z chmury.

 

Jak zacząć?

Po pierwsze – należy skonfigurować chmurę Bluestack w urządzeniu i wprowadzić kod PIN, który został wysłany na Twój e-mail, a następnie zsynchronizować. Dużym plusem jest to, że można zainstalować aplikację z Marketu. Wystarczy pobrać każdą aplikację z rozszerzeniem apk a następnie uruchomić Blustack.

 

Po drugie – należy zainstalować BlueStacks na komputerze – po instalacji uruchom ponownie komputer i uruchom BlueStacks.

 

Po instalacji na pulpicie pojawi się panel z przyciskami szybkiego dostępu do aplikacji. Prz pierwszym uruchomieniu programu pojawi się pytanie, czy w tablecie posiadamy system Android, jeśli tak, to zapyta nas czy chcemy synchronizować z programem.

 

W ustawieniach można znaleźć kilka podstawowych ustawień, takich jak język, rozmiar okna dla aplikacji, ustawienia klawiatury i tak dalej.

 

Po zainstalowaniu wystarczy uruchomić Market i można instalować aplikacje. Instalować można także bezpośrednio z komputera.

Sposób testowany na Windows 7, nie napotkaliśmy problemów.