Jak grać w gry Android na PC? Darmowy przewodnik!

Jak grać w gry Android na PC? Darmowy przewodnik !
Będziecie mogli grać w swoje ulubione gry takie jak Angry Birds ! W tym artykule znajdziesz prosty przewodnik, który może przynieść wiele radości, ponieważ niektóre z gier są naprawdę wciągające!    Użyjemy oprogramowania emulatora Adroida, możesz spróbować zainstalować każde oprogramowanie dostępne w internecie – istnieje naprawdę wiele różnych programów i nie piszemy tego artykułu po to by promować jakieś oprogramowanie – po prostu piszemy dla Was przewodnik…

 

 

Gry  Android na PC – Jak to się udało?

Jakiś czas temu używałem emulatora Androida BlueStacks. Do tej pory nie miał on szerokiego zastosowania, ale najnowsza wersja przyniosła w końcu wsparcie dla GPU, więc można już spróbować spokojnie grać. Ogólnie nowa wersja jest całkiem zmieniona, choć nadal jest to tylko wersja beta.

 

Po zainstalowaniu i uruchomieniu znajdziesz kilka preinstalowanych aplikacji + można pobrać więcej z Marketu, lub bezpośrednio z komputera. Można również korzystać z chmury.

 

Jak zacząć?

Po pierwsze – należy skonfigurować chmurę Bluestack w urządzeniu i wprowadzić kod PIN, który został wysłany na Twój e-mail, a następnie zsynchronizować. Dużym plusem jest to, że można zainstalować aplikację z Marketu. Wystarczy pobrać każdą aplikację z rozszerzeniem apk a następnie uruchomić Blustack.

 

Po drugie – należy zainstalować BlueStacks na komputerze – po instalacji uruchom ponownie komputer i uruchom BlueStacks.

 

Po instalacji na pulpicie pojawi się panel z przyciskami szybkiego dostępu do aplikacji. Prz pierwszym uruchomieniu programu pojawi się pytanie, czy w tablecie posiadamy system Android, jeśli tak, to zapyta nas czy chcemy synchronizować z programem.

 

W ustawieniach można znaleźć kilka podstawowych ustawień, takich jak język, rozmiar okna dla aplikacji, ustawienia klawiatury i tak dalej.

 

Po zainstalowaniu wystarczy uruchomić Market i można instalować aplikacje. Instalować można także bezpośrednio z komputera.

Sposób testowany na Windows 7, nie napotkaliśmy problemów.

Procesory do tabletów

Jeśli nie należysz do grona komputerowych maniaków, a właśnie masz zamiar kupić tablet, z pewnością zastanawiasz się jak powinna wyglądać jego specyfikacja techniczna. Podobnie jak w przypadku innych nowoczesnych urządzeń elektronicznych, główną „siłą napędową” tabletu i jednym z najważniejszych podzespołów jest procesor. Procesory do tabletów – co warto o nich wiedzieć podczas wybierania urządzenia? Wniosek , który możemy postawić po wykonaniu porównania procesorów dostępnych w tabletach jest prosty: nie musimy się przejmować nazwą producenta procesora. O wiele cenniejszą informacją będą dla nas doniesienia na temat płynności działania całego urządzenia.

Sklepy z tabletami – co jeszcze mogą zaoferować?

  Sklepy z tabletami czy komputerami koncentrują się nie tylko na sprzedaży samych urządzeń, ale oferują także rozmaite dodatki i akcesoria. Czasem warto rozważyć wydanie kilku złotych więcej, by cały zakup był znacznie bardziej satysfakcjonujący. Na jakie elementy propozycji sklepów z tabletami warto zwrócić uwagę?

Tablet w sklepie internetowym

Tablet w sklepie internetowym. Dlaczego warto kupować online? Tablety służą większości użytkowników do przeglądania stron www. Zanim jednak uruchomimy przeglądarkę na własnym tablecie, warto wejść do sieci właśnie po to, by nabyć urządzenie. Jakie zalety ma kupowanie tabletu w sklepie internetowym?

Akcesoria do tabletu

Sam zakup tableta to dopiero początek samej przygody w Cyfrowym Świecie . Gdy mija pierwsza fascynacja nowym sprzętem szybko okazuje się ,że potrzebujesz nowego rysika , ładowarki samochodowej  czy stosownego etui.  Jakie akcesoria do tabletu wybrać podpowiemy poniżej.

Pobierz za darmo !!