Każdy samochód, w którym przewożone jest dziecko powinien być wyposażony w fotelik samochodowy. Jest to bezpieczne miejsce, w którym dziecko może podróżować. Sprzęt zabezpiecza je w przypadku wypadku czy gwałtownego hamowania, co zdarza się na drogach. Tym razem proponujemy tanie foteliki samochodowe 0-13 kg, które przeznaczone są dla dzieci od momentu ich narodzin, aż do osiągnięcia 13 kg.

Jest to więc zazwyczaj pierwszy fotelik, jaki rodzice kupują dla swojej pociechy. Musi być więc idealny. Zazwyczaj oprócz funkcji samochodowej, pełni on również zadanie nosidełka, w którym przenoszone jest w różne miejsca dziecko. Bez trudu można będzie przenieść w tym foteliku dziecko z samochodu do mieszkania czy też z samochodu do sklepu lub innego miejsca. Fotelik posiada wygodne siedzenie, które ułożone jest w pozycji półleżącej. W związku z tym, na pewno nie będzie obciążeniem dla słabego kręgosłupa dziecka. Maluszek będzie mógł leżeć w nim w naturalnej pozycji bez żadnych problemów.

Foteliki tego typu można zamontować zarówno na przednim, jak i tylnym siedzeniu. Montowane są z reguły tyłem do kierunku jazdy. Możliwe jest do ich przymocowania użycie 3-punktowych pasów bezpieczeństwa znajdujących się w samochodzie, albo systemu ISOFIX. Wszystko zależy od tego, który system uważamy za bardziej odpowiedni. Obydwa sprawdzają się bardzo dobrze i zadbają o bezpieczeństwo przewożonego w samochodzie dziecka.freeway-1

Każdy z fotelików wyposażony jest w system ochrony w przypadku bocznych zderzeń. Maluszek będzie więc zabezpieczony, jeżeli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku na drodze. Będziemy mogli mieć pewność, ze nic złego się mu nie stanie. Dostępne modele są również bardzo lekkie, choć posiadają solidną konstrukcję. W związku z tym, bez trudu można będzie je przenosić wraz z dzieckiem. Dla nikogo nie będzie to większym problemem. Warto więc wyposażyć się w tak dobrej jakości sprzęty, które zadbają o bezpieczeństwo dziecka.

 Fotelik samochodowy Caretero Scope

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, w którym znajdą Państwo tanie foteliki samochodowe 0-13 kg. Znajdziecie je pod adresem: https://techsat24.pl/foteliki-013kg-nosidelka